Opis stanowiska pracy

Marketing Wizards Group a obecnie iProspect wspiera swoich klientów w planowaniu, wdrażaniu i optymalizacji działań marketingowych w Internecie. Nasze podejście charakteryzuje nacisk na analizę ilościową i rygorystyczną optymalizację zwrotu z inwestycji w online marketing. Współpracujemy z liderami sektora e-commerce oraz przedsiębiorstwami offline na całym świecie.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

COPYWRITER - KOREKTOR TEKSTÓW

Jeżeli:

• pierwsza rzecz którą chcesz zrobić czytając dowolny tekst to wziąć długopis i poprawić błędy
• pisanie tekstów i zabawa językiem sprawiają Ci przyjemność
• jesteś spostrzegawczy/a i rzetelny/a

Czym prędzej wysyłaj do nas swoje CV!

Będziesz odpowiedzialny/a za nadzór nad poprawnością publikowanych tekstów oraz za przygotowywanie własnych tekstów na potrzeby wszystkich kanałów online marketingu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w pracy jako copywriter i/lub korektor tekstów
• sumienności i skrupulatności w wykonywanych obowiązkach
• umiejętności analitycznego myślenia
• terminowości i zaangażowania

Oferujemy:

• możliwość poznania tajników online marketingu
• praca z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013)
• atrakcyjny pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna)
• niezastąpiona atmosfera w pracy

Prezentacja firmy

Marketing Wizards to profesjonalna agencja marketingu internetowego, któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja