Opis stanowiska pracy

Agencja Pro-position powstała w połowie 2012 roku. Zajmujemy się szerokopojętym marketingiem online. Poszukujemy do stałej zdalnej współpracy:

Copywritera / Eksperta w wybranej dziedzinie (praca zdalna)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie tekstów w języku polskim głównie na potrzeby stron internetowych (teksty eksperckie, artykuły sponsorowane).

Obowiązki:

  • pisanie artykułów eksperckich i sponsorowanych (reklamowych),
  • tworzenie tekstów na strony internetowe,
  • tworzenie tekstów na potrzeby SEO.

Oferujemy:

  • stałą współpracę zdalną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie za zaangażowanie.

Wymagania

  • lekkie pióro,
  • łatwość pisania artykułów na określony temat na podstawie własnoręcznie znalezionych źródeł,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz biurowych programów komputerowych (w tym do edycji tekstu) typu Word, Excell,
  • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • lepsza znajomość jednej z wybranych branż/tematyk (marketing/reklama, IT, wyposażenie i wystrój wnętrz, medycyna, rachunkowość/księgowość, rozrywka, edukacja, hotelarstwo, ochrona środowiska, AGD/RTV, motoryzacja, meblarstwo).

Wraz z CV prosimy przesyłać kilka wysokiej jakości przykładowych tekstów napisanych przez kandydata wraz z zestawieniem tematyk, w których czuje się najlepiej (min. jedna).

Prezentacja firmy

Firma Pro-position powstała w połowie 2012 roku. Zajmujemy się s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media