Opis stanowiska pracy

Młodzi specjaliści z TENSE.PL chętnie poszerzą swoje grono. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych oraz ich promocją. Potrzebny jest nam copywriter, który potrafi napisać krótki tekst na każdy temat.

Jeśli jesteś osobą ambitną i kreatywną, cechuje Ciebie „lekkość pióra”, a prosty temat potrafisz przedstawić w niesamowity sposób, to właśnie Ty powinieneś do nas dołączyć.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji również osoby z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym lub znacznym.

Oczekujemy zaangażowania, znajomości podstawowych reguł języka polskiego oraz umiejętności pisania tekstów synonimicznych.

Chcemy poznać próbkę Twoich możliwości, dlatego zamiast listu motywacyjnego napisz „Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie i co ciekawego możesz nam zaoferować”. Niech Twoja wypowiedź nie przekroczy 1500 znaków.

Oferujemy umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o nadsyłanie CV oraz przygotowanie i dołączenie do aplikacji wspomnianego w ogłoszeniu tekstu. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje z dołączonym tekstem.

W temacie maila należy wpisać: "COPYWRITER".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

GRUPA TENSE to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna,<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce