Intredo

Copywriter

Od: Intredo
Miejsce pracy: KRAKÓW

Intredo jest agencją performance marketing oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem, biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. Od 2009 roku tworzymy dynamiczny i profesjonalny zespół ponad 50 specjalistów, który integruje produkcję, technologię i media w spójną całość, tworząc efektywne narzędzia sprzedaży online.

Do naszego Działu Kreatywnego poszukujemy Copywritera!

O stanowisku:

Osoba na stanowisku Copywriter będzie odpowiedzialna za tworzenie struktur treści na potrzeby stron WWW oraz komunikatów marketingowych z mocnym naciskiem na perswazyjny charakter tworzonych tekstów.

Obowiązki:

• Tworzenie komunikacji i perswazyjnych treści marketingowych dla stron typu landing page, sale page, e-shop, etc.,

• Współpraca przy projektowaniu struktury treści na strony typu landing page oraz budowanie person klientów,

• Przygotowywanie treści na potrzeby kampanii content marketingowych (artykuły sponsorowane, storytelling, product reviews, etc.),

• Kreowanie contentu na potrzeby prowadzonych kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym (treści na banery reklamowe, do e-mail marketingu, slogany reklamowe, etc.),

• Badanie i optymalizacja tworzonych treści pod kątem poprawy współczynnika konwersji (w ramach działań CRO),

• Dobór zdjęć wzmacniających przekaz marketingowy dla stworzonych treści,

• Bieżący research rynku i analiza aktualnych trendów, a także monitorowanie działań konkurencji,

• Współpraca z pozostałymi członkami Działu Kreacji przy realizowanych projektach.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku przy tworzeniu treści o charakterze reklamowym,

• Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru zachowań konsumenckich i perswazji,

• Znajomość zasad webwriting’u oraz mechanizmów stosowanych w reklamie,

• Wyczucie marketingowe i nastawienie na efekt (treść, która sprzedaje),

• Kreatywność przekładająca się na umiejętność generowania nowych pomysłów dotyczących budowania skutecznego przekazu marketingowego,

• Doskonałe umiejętności interpersonalne, umiejętność nieszablonowego myślenia i otwarty umysł,

• Samodzielność i odpowiedzialność biznesowa,

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:

• Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu: NLP, marketingu perswazyjego, neuromarketingu, procesów podejmowania decyzji zakupowych i gotowość do rozwoju w tym obszarze,

• Znajomość zasad e-marketingu.

Oferujemy:

• Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów Internetu i reklamy internetowej,

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,

• Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

• Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,

• Chillout room z wygodną kanapą i konsolą do gier, piłkarzykami oraz biblioteczkę,

• Służbowy identyfikator wykonany z najwyższej jakości plastiku ;-)

Intredo