Opis stanowiska pracy

Język polski jest narzędziem Twojej pracy? Nie masz problemów z odpowiednim doborem słów, zwrotów, wyrażeń? Znajomi podziwiają Cię za Twoje cięte riposty? Interesujesz się technologią IT i slang informatyczny nie jest Ci obcy? Dołącz do nas!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
- Tworzenie i redagowanie tekstów na potrzeby spółki
- Wyszukiwania szczegółowych informacji na zawierzone tematy
- Opracowywanie haseł reklamowych
- Przygotowywanie treści opisów produktowych
- Tłumaczenie tekstów na język polski
- Współtworzenie koncepcji reklam, ofert, materiałów promocyjnych

Wymagania

- Kreatywność, wytrwałość, manipulacja słowem
- Znajomość definicji i haseł używanych w branży IT
- Zainteresowanie trendami i kierunkami rozwoju reklamy i marketingu
- Bogaty zasób słów, swobodę w wypowiedzi ustnej i pisemnej
- Doskonała znajomość języka polskiego
- Zaangażowania i pomysłowości w realizowanych pracach
- Chęć zdobywania nowej wiedzy i poszerzania swoich horyzontów

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowych, bardzo szybko rozwijających się projektach sklepów internetowych,
- stabilną, stacjonarną, na pełny etat, pracę w firmie z branży IT o ugruntowanej pozycji rynkowej w dziale Marketingu i Web Development,
- możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- pracę w doświadczonym i ambitnym zespole,
- bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Getio to pasja, zaangażowanie, fachowa wiedza, innowacyjność.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce