Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
COPYWRITER

Od ponad 6 lat prowadzimy kompleksową obsługę kampanii e-marketingowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, SEM, Content Marketingu, E-mail Marketingu oraz Social Media Marketingu.
Pracujemy z różnymi markami, przede wszystkim cenimy sobie bardzo dobrą obsługę naszych klientów. Nie pozyskujemy, ani też nie obsługujemy klientów masowo.

Na stanowisku Copyrtitera będziesz:
- tworzyć treści na potrzeby stron firmowych oraz profili społecznościowych naszych Klientów,
- tworzyć treści na publikacje eksperckie na zewnętrzne portale,
- aktualizować oraz zarządzać treścią i rozwojem serwisów www, z wykorzystaniem technik SEO,
- pracować nad ciekawymi projektami, tworząc i realizując strategię contentową,
- wspierać działania PR-owe.

Wymagania

Oczekiwania z naszej strony to:
- czarny pas w zakresie znajomości języka polskiego, zasad interpunkcji i ortografii,
- doświadczenie w tworzeniu treści na potrzeby stron internetowych, SEO oraz serwisów społecznościowych,
- znajomość podstaw obsługi systemów CMS,
- doświadczenie w kreowaniu treści na potrzeby akcji marketingowych i sprzedażowych,
- komunikatywność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
- chęć rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu.

Ze swojej strony oferujemy:
- ciekawą pracę w zgranym zespole,
- stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w biurze, w centrum Wrocławia,
- niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
- udział w szkoleniach, konferencjach, dostęp do literatury branżowej,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności – 2500 do 3200 zł brutto miesięcznie,
- płatne nadgodziny,
- premie za osiągane wyniki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji firmy Netim Paweł Sądaj (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Firma Netim to agencja SEO&SEM. Prowadzimy ciekawe projekty zarów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media