Opis stanowiska pracy

Agencja Brave Brain pozyskała nowych klientów, a nowi klienci to nowe, ciekawe projekty, które tylko czekają na realizację. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy pojawiło się u nas biurko dla kolejnego copy. Dobrze czujesz się tak w ATL, jak i BTL? Tworzysz koncepcje kreatywne, hasła i nazewnictwo, a co więcej potrafisz je sprzedać klientowi? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres pracy:

• Samodzielne tworzenie i wdrażanie koncepcji kreatywnych.

• Redakcja i korekta tekstów sprzedażowych.

• Tworzenie nazewnictwa, sloganów i haseł reklamowych.

• Przygotowanie materiałów reklamowych do mediów ATL i BTL.

• Obsługa profili klientów w social media: Facebook, LinkedIn.

• Przygotowanie i prezentacja strategii marketingowych dla klientów agencji.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku kreatywnym – copywriter/content designer w agencji reklamowej lub po stronie klienta.
• Doświadczenie w bezpośredniej pracy nad realizacją projektów – wymagane przedstawienie przykładowych realizacji z portfolio.
• Znajomość rynku reklamy oraz bieżących trendów branżowych.
• Doskonała znajomość języka polskiego.
• Znajomość języka angielskiego.
• Umiejętność obsługi portali społecznościowych: Facebook i LinkedIn.

Oferujemy:
• Pracę w zgranym zespole kreatywnym.
• Stabilne zatrudnienie w naszej agencji.
• Pracę dla ciekawych marek (polskich i zagranicznych).
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV wraz z portfolio.

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Brave Brain z Krakowa. Specjalizujemy się w tworzeniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media