Intredo

Copywriter

Od: Intredo
Miejsce pracy: 30-133 Kraków

Intredo Media to prężnie rozwijająca się firma o międzynarodowym zasięgu tworzona przez specjalistów z dziedzin sprzedaży, reklamy i marketingu. Do naszego zespołu poszukujemy osób z pasją, ukierunkowanych na dynamiczny rozwój osobisty i zawodowy. Jesteś ambitny i lubisz interesujące wyzwania? Dołącz do nas!

Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze, stabilne formy zatrudnienia oraz możliwość podnoszenia zawodowych kwalifikacji.

Możesz być pewien, że docenimy Twój potencjał.

Copywriter

Opis stanowiska:

Tworzenie i redagowanie tekstów

Wyszukiwania szczegółowych informacji na zawierzone tematy

Opracowywanie haseł reklamowych

Przygotowywanie treści opisów produktowych

Współtworzenie koncepcji reklam, ofert, materiałów promocyjnych

Wymagania:

Doskonałe umiejętności pisania:

Zdolność ilustrowania słowami

Umiejętność pisania mocnych tekstów handlowych, takich które sprzedają

Umiejętność dostosowania treści do celu przekazu

Doświadczenie w tworzeniu i edycji różnorodnych tekstów

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Praktyczna znajomość oprogramowania Microsoft Office

Samodzielność

Umiejętność pracy pod presją czasu

Otwartość umysł i ciekawość świata

Bujną wyobraźnię i chęć złamać konwencji

Wysoko rozwinięte umiejętności pracy zepołowej

Oferujemy:

Stabilną formę zatrudnienia i pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość nieustannego rozwoju, wymiany doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji

Świadczenia pozapłacowe, opiekę medyczną oraz pakiety MultiSport

Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kwalifikacji dodatkowo uzupełnianie premiami

Pracę w przyjaznej atmosferze w komfortowym biurze w centrum Krakowa

Intredo