Copywriter ze znajomością języka duńskiego, niderlandzkiego, czeskiego

Getio Sp. z o.o. Sp. j.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do tworzenia tekstów na potrzeby pozycjonowania stron internetowych firmy z branży IT ze znajomością jednego z wymienionych języków:
język duński
język niderlandzki
język czeski

Praca zdalna, dodatkowa, wykonywana w dowolnych godzinach

Wymagania

umiejętność tworzenia spójnych tekstów w języku czeskim, niderlandzkim lub duńskim na potrzeby pozycjonowania stron firmy z branży IT;
Terminowe dostarczanie unikalnych tekstów różnej długości na wskazane tematy;

Prezentacja firmy

Getio to pasja, zaangażowanie, fachowa wiedza, innowacyjność.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce