Copywriter z językiem angielskim, rumuńskim lub holenderskim

MB Invest

Katowice, 40-600, śląskie

Opis stanowiska pracy

poszukujemy osoby do tworzenie tekstów na potrzeby pozycjonowania stron internetowych firmy z branży IT,
Jest to praca zdalna, wykonywana w dowolnych godzinach.

Wymagania

Umiejętność tworzenia spójnych tekstów w jednym z wymaganych języków: angielskim, rumuńskim lub holenderski;
terminowe dostarczanie unikalnych tekstów różnej długości, na wskazane tematy;
umiejętność poszukiwania informacji w internecie.

Mile widziane:
wiedza z zakresu SEO,
zainteresowanie branżą IT

Prezentacja firmy

Firma MB Invest jest integratorem systemów sieciowych. Zajmujemy się pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce