Copywriter - Wrocław

Take IT

54-432 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niewielką firmą działającą w segmencie marketingu internetowego zarówno na zlecenie firm lokalnych, jak i międzynarodowych portali.

Oferujemy pracę stacjonarną we Wrocławiu, w godzinach 9:00-17:00 (ale jeśli jesteś studentem/studentką i masz wtedy zajęcia to na pewno coś wymyślimy).

Praca copywritera jest atrakcyjna dla młodych osób, bez doświadczenia, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. To dobry punkt wyjściowy dla osób chcących zapoznać się z marketingiem internetowym. Po 3 miesiącach udanej współpracy nie ma problemu z przejściem na częściowo zdalny tryb pracy (tj. 2 dni w tygodniu zdalnie).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- tworzenie treści w języku polskim i angielskim na zadany temat
- tworzenie tekstów z synonimami
- pisanie postów na forach i komentarzy na wskazanych serwisach

Wymagania

Wymagania obowiązkowe:

- dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona przykładami 2 tekstów w tym języku na dowolne tematy
- umiejętność zdobywania informacji na zadane tematy

Opcjonalne atuty:

- legitymacja studencka lub gotowość do założenia działalności gospodarczej
- znajomość innych języków obcych
- doświadczenie w podobnej pracy

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się planowaniem i realizowaniem strategii marketing... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Uzależnione od efektów pracy i znajomości języków obcych
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media