Copywriter with German

E-direct 24 sp. z o.o. sp.k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Podążając bo niezbadanych zakamarkach Internetu, znów poszukujemy nowych osób do naszej załogi:

W E-direct zaklinamy internetową rzeczywistość, wynosimy e-commerce na wyżyny sklepów internetowych, rozumiemy liczby wyznaczając ambitne cele. Działamy razem, tworząc niepowtarzalny klimat i atmosferę. Myślimy globalnie podejmując coraz to nowe wyzwania.

Chcemy z Tobą pracować jeśli:

  • Twoja głowa huczy od pomysłów;
  • wykazujesz wysokie poczucie estetyki i kreatywności;
  • Twoja treść wykracza poza przyjęte standardy
  • biegle władasz językiem niemieckim i angielskim
  • html i css nie jest dla Ciebie obcy;
  • lubisz pisać;
  • jesteś komunikatywny i otwarty na innych ludzi;
  • rozwój to Twoje drugie imię;

Jeśli chcesz z nami pracować:

  • będziesz projektował treści dla e-commerce
  • opisywał produkty, kategorie, strony informacyjne
  • kontaktował się ze światem influencerów
  • zarządzał tłumaczeniami w naszych serwisach
  • wymyślał hasła marketingowe, wpływając na kreację wizerunku marki;
  • poznasz tajniki promocji sklepów internetowych;
  • współpracował z UX, tworząc najlepiej wyeksponowaną treść w Internecie;
  • stworzysz z nami świetny kreatywny zespół, gdzie wszyscy dążymy do osiągnięcia wspólnych celów;
  • poznasz świetnych ludzi, wkraczając do świata biznesu;
  • dostaniesz szansę rozwoju swoich talentów;
  • Home office - żaden problem;

Chcesz spróbować?

CV wyślij za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

E-direct to zgrany zespół kreatywnych i doświadczonych projektantów, inż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce