Copywriter (w zakresie dokumentów rekrutacyjnych)

Gerard Krzykanowski Solutions

11-400 Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego poszukuje osoby do przygotowywania dokumentów rekrutacyjnych (m.in. CV i listy motywacyjne). Szukamy osób gotowych podjąć długotrwałą współpracę.

Oczekujemy:
-Umiejętności formułowania poprawnych i logicznych wypowiedzi w języku polskim.
-Łatwości w przetwarzaniu informacji i wyciąganiu stosownych wniosków.
-Dokładności w działaniu.
-Umiejętności w zakresie komunikacji z klientem.
-Chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.
-Wysokiej kultury osobistej.
-Rzetelności, terminowości i dużej dozy kreatywności.

Mile widziane:
-Osoby uczące się/studiujące.
-Wiedza z zakresu zawodoznawstwo, HR.

Oferujemy:
-Dobre zarobki.
-Miłą atmosferę.
-Możliwość awansu.

Chętnie zatrudnimy osoby studiujące polonistykę, zarządzanie zasobami ludzkimi/doradztwo zawodowe, dziennikarstwo. To nie jest praca stacjonarna, pracujesz w głównej mierze w domu, samemu dostosowując godziny pracy do swoich możliwości.

W odpowiedzi na ogłoszenie przyślij swoje CV i list motywacyjny - warunek konieczny!

Wymagania

-Umiejętność sprawnego posługiwania się edytorem tekstu - MS Word.
-Wykształcenie minimum średnie.

Prezentacja firmy

GK Solutions to firma zajmująca się konsultingiem. 4 lata doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja