Copywriter - tłumacz (język francuski, włoski, portugalski)

Podaj.to

53-617 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Podaj.to to serwis internetowy stworzony przez pasjonatów internetu w celu rozpowszechniania wartościowych i interesujących treści które znajdujemy w internecie. Nasze motto to Rzeczy które mają znaczenie. Podaj.to dalej!

W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko

Copywriter Tłumacz

Zakres obowiązków
- Tłumaczenie istniejących postów z języka polskiego na języki francuski, włoski, portugalski
- Zarządzanie fanpage na Facebooku – umieszczanie postów, moderowanie dyskusji
- Tworzenie nowych postów w języku polskim, francuskim, włoskim, portugalskim

Oferujemy
Pracę w trybie zdalnym
Elastyczny czas pracy
Możliwość rozwinięcia umiejętności pisania tekstów
Przyjazną atmosferę
Wymagania

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, włoskiego lub portugalskiego w mowie i w piśmie (mile widziana znajomość więcej niż jednego języka)
- Znakomita umiejętność pisania tekstów (zarówno po polsku jak i języku obcym)
- Dobra znajomość obsługi komputera i Internetu
- Znajomość języka angielskiego mile widziana

Prezentacja firmy

Podaj.to to serwis internetowy stworzony przez pasjonatów interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja