Copywriter - Specjalista ds. Marketingu Internetowego - TAURON Gliwice

Work-Point

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

rodzaj pracy: umowa o pracę tymczasową dla Tauron, od zaraz do 30.11.2016 z możliwością przedłużenia, bądź przejęcia przez pracodawcę, w pełnym wymiarze czasu pracy

miejsce pracy: GLIWICE - nr ref. GL-AZW-062016

liczba etatów: 1

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja i rozwój treści portali Spółek z Grupy TAURON,
  • tworzenie oraz aktualizacja formularzy internetowych,
  • obsługa narzędzia do tworzenia formularzy internetowych,
  • tworzenie i aktualizacja wniosków PDF,
  • udział w projektach i zadaniach rozwojowych realizowanych przez Spółkę,
  • tworzenie raportów o ruchu w internecie (jakościowe i ilościowe) analiza danych, rekomendacje i optymalizacja serwisów, testy A/B.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: kierunki : marketing, e-commerce, IT, nauki społeczne),
  • umiejętność pisania krótkich i zwięzłych tekstów na potrzeby internetu (mile widziane doświadczenie jako copywriter),
  • praktyczna znajomość HTML i systemów do zarządzania treścią portali internetowych (CMS),
  • biegła obsługa komputera, w tym programów MS Office
  • znajomość programów graficznych (GIMP, Photoshop) będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość zagadnienia użyteczności oraz pozycjonowania serwisów internetowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność myślenia analitycznego i logicznego,
  • skuteczność w realizowaniu projektów i zadań pod presją czasu,
  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • udział w szkoleniach,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
  • pewne wynagrodzenie.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo

do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z podaniem nr referencyjnego GL-AZW-062016.

Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ceryfikat agencji 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 30.11.2016 z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce