Copywriter reklam internetowych

Kompan.pl Sp. z o.o..

Warszawa, 02-844, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą ciekawą świata, masz dużą wiedzę ogólną, wykształcenie humanistyczne lub inne nie związane bezpośrednio z marketingiem internetowym to właśnie Ciebie szukamy.

Osoba zatrudniona na stanowisku Copywriter reklam internetowych będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie, planowanie i realizację kampanii reklamowych w Internecie
  • tworzenie i analizę raportów
  • analizę potrzeb reklamodawcy na tle rynku i konkurencji
  • kontakty z reklamodawcą w zakresie bieżącej obsługi

Wymagania

Wymagania:

  • swobodne posługiwanie się językiem polskim w piśmie
  • praktyczna znajomość ortografii, stylistyki, składni
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • cierpliwość, dokładność, staranność
  • podstawowa znajomość marketingu internetowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność podejmowania decyzji

Mile widziane:

  • znajomość Google AdWords
  • znajomość Google Analytics
  • zaangażowanie w pracy
  • znajomość j. angielskiego
  • samodzielność

Prezentacja firmy

Poznaj kompan.pl<br/><br/>Rok założenia: 2004<br/>Zespół: 60 osób... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce