Copywriter / redaktor

TLC

30-326 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Pisanie tekstów specjalistycznych oraz publicystycznych na potrzeby serwisów internetowych klientów z różnych branż i dziedzin

• Tworzenie treści do różnych kanałów komunikacji w ramach projektów prowadzonych przez firmę

• Wyszukiwanie i dobór treści z ogólnodostępnych źródeł, na potrzeby prowadzonych projektów

• Tworzenie propozycji haseł i sloganów reklamowych

• Współtworzenie strategii content marketingu dla klientów firmy

• Tworzenie contentu social media

• Prace redaktorskie

• Korekta tekstów

Wymagania:

• Perfekcyjna znajomość zasad gramatyki i ortografii języka polskiego

• Doświadczenie w tworzeniu treści w różnych kanałach komunikacji między innymi na strony internetowe, blogi, social media, pod pozycjonowanie etc.

• Efektywność i sprawność w realizacji powierzonych prac

• Kreatywność

• Umiejętność wyszukiwania interesujących treści w sieci

• Zainteresowanie tematyką Social Media

• odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,

• nastawienie na realizację wyznaczonych celów

• minimum dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• możliwość dołączenia do długoterminowych i złożonych, specjalistycznych projektów marketingowych,

• interesującą pracę i ciekawe wyzwania,

• dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów,

• możliwość rozwoju, szkolenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• w pełni wyposażone stanowisko pracy,

• wszystkie konieczne narzędzia i elementy wymagane do sprawnego prowadzenia działań,

• stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się organizacji.

CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać klikając "aplikuj".

Prosimy również o przesłanie próbki swoich tekstów na maila znajdującego sie stronie www firmy TLConsulting.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w opracowywaniu i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media