Copywriter / Redaktor serwisów internetowych

Sprzedaje.pl Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie m.in. :

- Kreowanie tematów i pisanie tekstów (artykuły, newsy, recenzje, opisy produktów, opinie itp.) z branży telewizji przemysłowej i RTV na potrzeby serwisów internetowych i prasy
- Publikacja artykułów i produktów w serwisach internetowych
- Zarządzanie treścią w serwisie i w mediach społecznościowych
- Redagowanie i optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe
- Dbanie o najwyższą jakość serwisu, jego atrakcyjność i aktualność
- Pozyskiwanie partnerów do współpracy

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej, znanej firmie z branży zabezpieczeń
- Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego
- Ciągły rozwój warsztatu pisarskiego
- Dużą swobodę działania

Wymagania

- Doświadczenie w redakcji online na podobnym stanowisku
- Pasjonowanie się tematyką RTV, zabezpieczeń i monitoringu
- Mile widziany warsztat dziennikarski z zakresu tworzenia, redagowania tekstów i specyfiki pisania treści do Internetu
- Mile widziana znajomość SEO
- Podstawowa znajomość programów do obróbki zdjęć
- Podstawowa znajomość HTML
- Kreatywność i innowacyjność
- Dotrzymywanie terminów i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Spółka Sprzedaje.pl wchodzi w skład Grupy CTR PARTNER.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie + bonusy
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce