Copywriter / Redaktor - pisanie tekstów, wyszukiwanie, obsługa www i social media

Crowd Design Sp. z o.o.

50-306 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do pracy na stanowisku copywritera / redaktora.

Główne obowiązki to:
* pisanie branżowych artykułów z różnych dziedzin (głównie chodzi o projektowanie grafiki i marketing internetowy) - zarówno w j. polskim jak i angielskim.
* opieka redakcyjna nad serwisami internetowymi
* obsługa social media

Szukamy kogoś, kto dobrze radzi sobie ogólnie z pisaniem i "szperaniem w internecie" (w obu językach) - nie wymagamy fachowej wiedzy dot. np. projektowania grafiki.

Oferujemy elastyczne formy współpracy. Szukamy osoby z Wrocławia, ale możliwa jest częsta praca zdalna. Mile widziani studenci lub osoby, które chcą "dorobić".

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie swojego CV

Wymagania

Próbki tekstów w j. polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

Firma Crowd Design to młoda i innowacyjna firma, której celem jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja