Copywriter / Praktykant w dziale Marketingu

Omni Finances (UK) Ltd

Kraków, 31-553, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Omni Finances UK Ltd w związku z ekspansją na rynek Europy Środkowej poszukuje osoby na stanowisko: Copywriter/Praktykant w Dziale Marketingu. Jesteśmy firmą realizującą projekty medialne, finansowe i doradcze na terenie większości państw europejskich od ponad dziesięciu lat.

Czego uczą się nasi copywriterzy:

• Sporządzanie tekstów reklamowych na użytek kampanii internetowych
• Sporządzanie treści reklamowych do gazet
• Przygotowywanie case studies

• Pisanie tekstów poradnikowych
• Redakcja artykułów sponsorowanych
• Przygotowywanie tekstów na blogi
• Pisania tekstów wartościowych dla wyszukiwarek
• Przygotowywanie materiałów tekstowych na strony internetowe

W jakich projektach uczestniczą nasi copywriterzy:

• Kampanie internetowe na terenie całej Europy
• Kampanie w prasie w Polsce i Wielkiej Brytanii

Na co liczymy we współpracy z copywriterami:

• Pomoc w bieżących działaniach marketingowych
• Wspieranie Działu Marketingu i Działu Obsługi Klienta
• Udział w akcjach marketingowych
• Współpraca z mediami – Media Relations

Warunki przebiegu praktyk:

Czas: 3 miesięczne, bezpłatne praktyki z możliwością uzyskania premii uznaniowych dla najzdolniejszych adeptów.
Miejsce: Praktyki odbywają się w Krakowie, (dogodny dojazd komunikacją miejską z Krakowa i Wieliczki) maksymalnie 2-3 razy w tygodniu.
Późniejsza współpraca: Po zakończeniu praktyk możliwe zatrudnienie w formie ustalonej zgodnie z preferencjami pracownika i pracodawcy.

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie
• Chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowym przedsiębiorstwie
• Pracowitość i chęć związania się z firmą na dłużej
• Kreatywność
• „Lekkie pióro”
• Dobra znajomość języka polskiego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Omni Finances (UK) Limited - jesteśmy firmą, która działa w obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media