copywriter/PR writer

Science PR

04-665 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami:

  • Będziesz przygotowywał teksty prasowe o projektach realizowanych przez klientów agencji
  • Będziesz współpracował z dziennikarzami i klientami agencji
  • Będziesz współtworzył strategie i plany komunikacji
  • Będziesz współpracował z podwykonawcami

Dołączając do naszego zespołu zyskasz:

  • Pracę w pierwszej w Polsce agencji PR wyspecjalizowanej w świadczeniu usług dla uczelni, instytucji nauki i naukowców
  • Różnorodność zadań – z nami nigdy się nie będziesz nudzić
  • Fajny zespół, z których chce się spędzać czas
  • Konstruktywną atmosferę pracy – dla nas nie ma problemów, tylko wyzwania
  • Premię za osiągnięcia

Wymagania

  1. Posiadasz wykształcenie wyższe i minimum 2 lata doświadczenia w pracy dziennikarskiej w redakcjach ekonomicznych (preferowane: radio, prasa)
  2. Znasz standardy pisania materiałów prasowych na wzór depeszy PAP oraz język angielski w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  3. Masz wiedzę na temat rynku innowacji oraz znajomość mapy organizacji działających na rzecz ich rozwoju w Polsce

Czekamy na Ciebie jeśli

  1. jesteś rzetelny i precyzyjny w tworzeniu treści
  2. masz wysokie umiejętności komunikacyjne
  3. nie lubisz iść na łatwiznę
  4. lubisz wychodzić z inicjatywą
  5. konstruktywnie podchodzisz do problemów

Prezentacja firmy

Science PR to pierwsza w Polsce agencja PR dla naukowców, instytu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo