Copywriter / pisanie tekstów (Ogrodnictwo)

Szkółka Roślin Ozdobnych Clematisy

Starogard Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma "Clematisy" zajmująca się produkcją i sprzedażą roślin na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych  poszukuje do współpracy copywritera (do serwisu internetowego).

Oczekiwania:

  • Doskonałe umiejętności pisania i redagowania tekstów
  • Umiejętność tworzenia zwięzłych i logicznych tekstów
  • Doskonała znajomość gramatyki i ortografii
  • Umiejętność swobodnego tworzenia tytułów i nagłówków oraz kategoryzacji artykułów
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie
  • Mile widziane Ukończone studia  o kierunku: ogrodnictwo, rolnictwo, dziennikarstwo, komunikacja
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym aututem

Możliwość pracy zdalnej !

Miejsce pracy: pomorskie, Kolincz k. Starogardu Gdańskiego

Pracodawca: Szkółka Roślin Ozdobnych "Clematisy" Klara Wędrowska

Prezentacja firmy

Szkółka Roślin Ozdobnych Clematisy prowadzi sprzedaż hurtową zaop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo