Copywriter / Content Specialist / Content Manager

Afterweb

Wrocław, dolnośląskie

Afterweb

Od: Afterweb
Miejsce pracy: Wrocław

AFTERWEB firma skupiająca specjalistów i entuzjastów SEM (SEO i PPC), którzy marketingiem internetowym zajmują się od 2008 roku. Codziennie realizujemy kompleksowe kampanie pozycjonowania w wyszukiwarce, które przynoszą stale wymierne zyski naszym kontrahentom. Wszyscy pracujący w AFTERWEB kierują się jednym mottem ciągłego dążenia do wyższego standardu SEO i PPC w Polsce.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracowników do działu realizacji.

Stanowisko: Copywriter / Content Specialist / Content Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie: od 2000 zł netto do 2500 zł netto + premie

Opis stanowiska:

  • pisanie treści na strony www/blogi
  • tworzenie artykułów sponsorowanych na strony internetowe
  • przygotowanie treści wymagających researchu
  • tworzenie treści z uwzględnieniem słów kluczowych
  • współpraca przy tworzeniu tekstów marketingowych i PR-owych
  • współpraca z działem SEO/SEM

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy 8:00-16:00
  • samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy

Wymagamy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • umiejętności pisania i redagowania tekstów
  • doskonałej znajomości gramatyki i ortografii
  • znajomości zasad SEO copywritingu
  • świetnej organizacji pracy, realizacji zadań w określonym terminie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania.

Afterweb