Copy of pracownik/czka produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla swojego klienta – firmy Frito Lay poszukuje kandydatów do pracy jako: pracownik magazynu

Nr ref.: 40483
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • prace magazynowe
  • operowanie wózkiem widłowym
  • obsługa magazynu przyzakładowego
  • załadunek i rozładunek ręczny

Oczekiwania:
  • książeczka SANEPID - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • chęci i zaangażowanie
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe - warunek konieczny

Oferta:
  • wysoką stawkę godzinową (15,75 PLN brutto/godzinę)
  • wysoki dodatek za pracę w porze nocnej (4 PLN brutto/godzinę)
  • premie do każdej godziny + 10 %
  • stałą opiekę kadrową na terenie zakładu
  • umowę o pracę – zatrudnienie przez firmę Randstad

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)