Copy Felix poszukuje HANDLOWCA do pracy w Krakowie / małopolsce

Copy Felix

31-242 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Krakowie w stałych godzinach od 8,00-16,00 od poniedziałku do piątku.

W pierwszym okresie praca polegać będzie na telefonicznym kontakcie z firmami, które są klientami firmy.

Do obowiązków należeć będzie również telefoniczne pozyskiwanie klienta oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Po zdobyciu wiedzy produktowej zatrudniona osoba będzie pracowała na stanowisku Handlowca. Wiąże się to z wizytami u klientów, doradztwie produktowym, tworzeniu ofert, realizowaniu planów sprzedażowych.

Pracownik będzie miał do dyspozycji nowoczesne narzędzia pracy. Zapewniamy szkolenia zarówno produktowe jak i handlowe.

Zatrudniona osoba będzie miała możliwość rozwoju i po uzyskaniu odpowiedniej wiedzy awansować na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych.

Zapraszamy osoby energiczne, optymistyczne, lubiące rozmawiać przez telefon, ciekawe ludzi i chcące się rozwijać.

Zapraszamy osoby chcące się związać z firmą, która przywiązuje się do pracowników !

Wymagania

Oczekujemy

- doświadczenia w pracy związanej z telefoniczną obsługą klienta

- doświadczenia w pracy związanej z bezpośrednią obsługą klienta

- bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu Office

- wykształcenia minimum średniego

- komunikatywnego j. angielskiego

- prawa jazdy kat. B (czynnego)

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Firma to ludzie, nie tacy z przypadku tylko tacy, którzy umieją z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 1 680PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
PROWIZJA + premia frekwencyjna, uznaniowa,
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi