Controlling Specialist (k/m)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, zaawansowanej technologicznie międzynarodowej firmy poszukujemy dynamicznej i zorientowanej na rozwój osoby na stanowisko Controlling Specialist.

Informacje o kliencie

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny między innymi za wsparcie rozwoju firmy poprzez tworzenie narzędzi, analiz finansowo - operacyjnych oraz planów strategicznych.

Opis stanowiska

* Przygotowanie i analiza uzgodnień bilansowych
* Interpretacja, stosowanie i ocena polityk finansowych, ustawodawstwa rządowego, teorii rachunkowości i przepisów
* Merytoryczne wsparcie dla obszarów księgowych i kontrolingowych w razie potrzeby
* Wsparcie procesów planowania i prognozowania
* Wykonywanie raportów ad-hoc
* Współtworzenie prezentacji na potrzeby zarządu
* Ciągłe doskonalenie w celu rozwijania najlepszych praktyk
* Ścisła współpraca z biznesem w lokalnych jednostkach organizacji

Profil kandydata

* Certyfikacja ACCA/CIMA/ACA mile widziana lub w trakcie realizacji
* Co najmniej 2-3 lata doświadczenie w controllingu/rachunkowości zarządczej/audycie
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
* Umiejętności analitycznego myślenia
* Orientacja na usprawnianie procesów
* Skrupulatność
* Komunikatywność

Oferujemy

* Praca w międzynarodowej organizacji zorientowanej na pracowników
* Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
* Przejrzysta ścieżka rozwoju

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page