Controlling Manager, future CFO

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat to osoba z managerskim doświadczeniem w prowadzeniu zespołu kontrolingu dla obszaru komercyjnego oraz supply chain w branży produkcyjnej.

Kandydat powinien być gotowy na objęcie kolejnych poziomów odpowiedzialności, potrafiący zarządzać zespołem, kształtować liderów, być świetnym komunikatorem.

Informacje o kliencie

Spółka od lat prowadzi działalność produkcyjno dystrybucyjną na terenie całej Polski, jest częścią koncernu, której centrala znajduje się w Poznaniu.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Kontrolingu
  • Odpowiedzialność za jakoś raportowania zespołu kontrolingu komercyjnego oraz produkcyjnego
  • Ukształtowanie lub zrekrutowanie sukcesora oraz otwartość na zwiększenie odpowiedzialności w przyszłości
  • Wsparcie firmy w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność w jednostkach produkcyjnych firmy
  • Udział w podejmowaniu strategicznych decyzji w obrębie dystrybucji oraz supply chain
  • Funkcja Business Partnera dla Managerów wszystkich operacyjnych działów organizacji

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w finansach w branży consumer goods / produkcyjnej / FMCG
  • Zrozumienie specyfiki funkcjonowania spółki produkcyjno - dystrybucyjnej jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętność zarządzania zespołem, myślenia strategicznego, wejścia w funkcję Business Partnera
  • Elastyczność oraz ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

Firma oferuje szybką ścieżkę rozwoju / awansu, możliwość wpływania na decyzje oraz pracę w firmie o wieloletniej ekspertyzie, lider w swoim sektorze.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page