Content Specialist / Edytor Tekstów Marketingowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera na rynku w obszarze produkcji i dostawy rozwiązań sanitarnych, aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Zadania:

• Opracowywanie tekstów marketingowych oraz produktowych w zależności od zdefiniowanych grup odbiorców, w oparciu o materiały ekspercie w j. polskim i angielskim

• Opracowywanie tekstów marketingowych oraz produktowych, które będą zamieszczane na stronach internetowych/sklepach internetowych klientów oraz warstwy tekstowej witryny internetowej firmy

• Odpowiedzialność za finalną zawartość witryny, jej dopasowanie do indywidualnych preferencji klienta oraz charakteru grupy docelowej do której będzie ona skierowana.

• Copywriting treści produktowych i marketingowych w języku polskim dla kanałów off-line / on-line

• Dystrybucja treści w kanałach internetowych, współpraca z partnerami handlowymi

• Opracowanie, tłumaczenie, aktualizowanie treści na stronie internetowej firmy za pomocą systemów CMS