Content Marketing Specialist

Mint PR

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy:

Wymagania:

- m.in. 2-letnie doświadczenie w pracy w redakcji internetowej i zarządzaniu treścią,

- znajomość narzędzi wspierających marketing online (content marketing, social media, email marketing, analityka, SEO, etc.)

- kreatywność i umiejętność swobodnego pisania i redagowania tekstów,

- doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (Facebook, Linkedin, Google+, YouTube itp.),

- znajomość SEO copywritingu i podstawowych zasad pozycjonowania

- wymagany bardzo dobry język angielski

- wysokie kompetencje komunikacyjne, poprawność językowa i kultura języka

- samodzielność, sumienność i dyscyplina (bardzo dobra organizacja pracy)

- dodatkowymi atutami będą także: obsługa programów graficznych oraz doświadczenie PR.

Obowiązki:

- planowanie i wdrażanie strategii działań content marketingowych oraz social media,

- tworzenie i zarządzanie contentem na potrzeby serwisów www, mailingów i serwisów, społecznościowych, wewnętrznych i zewnętrznych materiałów promocyjnych, informacyjnych oraz materiałów prasowych,

- opracowanie, zarządzanie i realizacja kalendarza wydawniczego,

- monitoring i analiza obecności marki w sieci ,

- śledzenie bieżących trendów w Social Media i Content Marketingu,

- przygotowywanie ofert przetargowych.

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku, w nowo budowanym zespole,

- rozwój w dynamicznie rozwijającej się agencji,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

- pracę w młodym, ale szybko rozwijającym się startup-ie,

- fajne biuro!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV wraz z portfolio.

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategami innowacji i nowatorskich rozwiązań, nasz zespół skła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media