Opis stanowiska pracy

Ready4S to najdynamiczniej rozwijający się Software House w Polsce w branży aplikacji mobilnych.
Co nas wyróżnia?
• Niecałe 5 lat → ponad 80 pracowników→ 27 krajów → ponad 120 projektów
• Współpraca z Coca-Colą, Credit Agricole, Roche oraz ze start-upami z Los Angeles i Nowego Jorku
• Tytuł Developera roku 2015 wg międzynarodowego rankingu AppFutura. Nr 1 spośród 14 000 firm z całego świata.
Jeśli masz co najmniej 5 argumentów na to, że „Content is King”, a internet i nowe technologie to Twoja codzienność, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Content Marketing Specialist

Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii content marketingowej, w tym:
• aktywny udział w badaniu i tworzeniu grup docelowych i person,
• planowanie i tworzenie ‘share’owalnych’ i dopasowanych do grup docelowych treści (różnego rodzaju)
w celu budowania wizerunku, pozyskiwania użytkowników na stronę, subskrybentów oraz leadów,
• nadzór nad dystrybucją i redystrybucją contentu,
• analizę i ewaluację działań contentowych,
• prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych Ready4S, w szczególności na Twitterze, LinkedInie
i Facebooku.

Oferujemy :
• możliwość tworzenia globalnej marki obecnej w 26 krajach i na 6 kontynentach,
• pracę w prężnie rozwijającej się branży MOBILE TECHNOLOGY,
• dużą autonomię i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
• dynamiczny rozwój – rośniemy 300% rocznie, więc na pewno nie będziesz się nudzić
• realny wpływ na dalszy rozwój firmy oraz swoją ścieżkę kariery,
• zadaniowy czas pracy,
• możliwość doboru narzędzi marketingowych niezbędnych do realizacji Twoich celów,
• świetną atmosferę pracy i comiesięczną integrację,
• pracę na pełen etat, lub tylko część – w zależności od Twojej dostępności.

• posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w planowaniu i realizowaniu strategii content marketingowej,
• samodzielnie prowadziłeś/aś komunikację w social mediach, tworzyłeś/aś i publikowałeś/aś treści contentowe i możesz to potwierdzić konkretnymi przykładami,
• potrafisz pisać teksty w języku angielskim, masz lekkie pióro i wiesz jak tworzyć angażujące treści,
• znasz i potrafisz zastosować zasady dobrego webwritingu,
• masz dobrą intuicję – z łatwością wynajdujesz szanse i je wykorzystujesz,
• wiesz, gdzie jest „Front page of the internet” i nie zawahasz się wykorzystać nawet najbardziej szalonego pomysłu, żeby tam trafić.
Mile widziana umiejętność podstawowej obsługi programu graficznego i edycji video.

Prezentacja firmy

Ready4S to prężnie rozwijający się software house z Krakowa zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media