Gi Group Sp. z o.o.

Content Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie, optymalizacja i rozwój konkretnego portfela produktowego firmy
  • Bezpośrednie wsparcie sprzedaży podległych produktów- współudział w pozyskiwaniu kluczowych klientów
  • Inicjowanie i udział we wdrażaniu nowych wyrobów do sprzedaży
  • Określanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż produktów
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • Analiza konkurencji
  • Monitoring i analiza oferty podległego produktu
  • Współpraca z różnymi działami w firmie
  • Opracowywanie cenników, katalogów podległego produktu
  • Monitorowanie kosztów produkcji
  • Organizacja sprzedażowych akcji promocyjnych
  • Raportowanie do Dyrektora Marketingu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5- letnie doświadczenie w sprzedaży i promocji produktów
  • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem produktowym w firmie produkcyjnej- najlepiej o profilu technicznym
  • Kreatywne podejście do zadań
  • Umiejętność współpracy z różnymi działami firmy m.in.: Finanse, Sprzedaż, Jakość, Produkcja
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizacje celów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętności analityczne i logicznego myślenia
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne i pełne wyzwań zadania
  • Podstawę wynagrodzenia i premię kwartalną
  • Laptop, samochód służbowy, telefon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.