Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś dziennikarką lub dziennikarzem lub fascynuje Cię język i pisanie. Lubisz wyszukiwanie informacji, umiesz pisać mądrze i przystępnie na tematy związane z technologią i marketingiem internetowym to właśnie Ciebie szukamy.

Osoba zatrudniona na stanowisku Content Managera będzie odpowiedzialna za:

- tworzenie "strategii treści" dla partnerów wewnętrznych i zewnętrznych
- pisanie artykułów tematycznych i redakcję artykułów
- research związany z merytoryczną zawartością artykułów
- analizę popularności treści

Wymagania

- talent do swobodnego pisania
- umiejętności redakcyjne
- podstawowa znajomość marketingu internetowego
- pozytywne nastawienie do tematyki technologicznej
- zdolność i umiejętności wyszukiwania istotnych wiadomości

Prezentacja firmy

Poznaj kompan.pl<br/><br/>Rok założenia: 2004<br/>Zespół: 60 osób... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Kadra zarządzająca