Opis stanowiska pracy

EUROIX to parasolowa spółka inwestycyjna, której celem jest realizowanie inwestycji w projekty z obszaru nowych technologii, systemów cloud computingu, internetu rzeczy oraz szeroko pojętego rynku startupów.

EUROIX to firma tworzona przez młody zespół wywodzący się z rynku nowych technologii i telekomunikacji. Zespół EUROIX był odpowiedzialny za sukces jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Małopolsce.

Jednym z kluczowych zadań EUROIX jest tworzenie treści oraz koordynowanie działań marketingowych dla swoich projektów. Kluczowym projektem EUROIX jest aktualnie platforma hostingowa Kru.pl.

Kogo szukamy?

Content Manager

Czym będziesz się zajmować ?

Twoim głównym zadaniem będzie przygotowywanie oraz realizacja strategii tworzenia i publikacji treści dotyczących produktów i usług dostarczanych przez grupę EUROIX.

Tworzone treści będą dotyczyć tematyki związanej z nowymi technologiami, cyberbezpieczeństwem, hostingiem, e-commerce oraz szeroko pojętą tematyką biznesu w sieci.

Materiały powinny być tworzone w kilku kategoriach:

  • odpowiedź i komentarz dotyczące nowinek technologicznych, wydarzeń rynkowych
  • artykuły merytoryczne będące wsparciem dla klientów publikowane na firmowych blogach, w prasie oraz zewnętrznych serwisach internetowych
  • artykuły specjalistyczne publikowane w linkedin
  • tutoriale
  • artykuły techniczne

Treści będziesz tworzyć w zależności od marki w językach polskich i angielskim.

Celem tworzonych przez Ciebie treści jest promocja marek, edukacja rynku jak również wsparcie klientów (np. materiałami pomocowymi czy specjalistycznymi).

Jak będzie wyglądać praca?

Praca Content Managera w EUROIX to praca w trybie ciągłym. Twoją rolą jest stały monitoring mediów i wydarzeń, komunikatów co do których możemy stworzyć odpowiednią komunikację.

Do pracy otrzymasz stanowisko w naszym biurze zlokalizowanym w nowoczesnym biurowcu klasy A w Krakowie przy ul. Radzikowskiego 3. Otrzymasz również możliwość pracy zdalnej jako “home-office” dwa dni w tygodniu.

Praca w EUROIX to pełnoetatowa praca, szukamy długoterminowych współpracowników.

Wymagania:

  • Lekkość pisania
  • Doskonała znajomość wordpress i edytora html
  • Znajomość oraz praktyczna umiejętność korzystania z Google Analytics
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość procesu tworzenia treści
  • Znajomość tematyki SEO oraz umiejętność korzystania z narzędzi SEO
  • Znajomość Social-mediów
  • Umiejętności analityczne

Warunki pracy

  • Stałe zatrudnienie
  • Karta OK System
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wyposażona i zawsze pełna kuchnia w biurze

Prezentacja firmy

<br/>EUROIX to parasolowa spółka inwestycyjna, której celem jest realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja