Content Manager / Copywriter

POLSKA IZBA FIRM SZKOLENIOWYCH

Warszwa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa i/lub Zdalnie

Główne zadania: Tworzenie treści, śledzenie aktualności/trendów i promocja Izby (głównie w Internecie).

Zakres obowiązków:
• Śledzenie trendów i zmian (np. technologicznych, prawnych) dotyczących szkoleń i edukacji.
• Wyszukiwanie informacji o projektach EFS i wydarzeniach z tym związanych.
• Aktualizacja i obsługa strony www i portalu dla firm członkowskich (od strony treści i dodawania grafik).
• Pisanie tekstów promocyjnych, wymyślanie haseł reklamowych.
• Pomoc w promocji wydarzeń Izby w Internecie oraz w przyciąganiu sponsorów.
• Przygotowywanie materiałów do Newsletterów i mailingów wysyłanych do członków (także tematyczne).
• Tworzenie angażujących wpisów w serwisach społecznościowych (np. fanpage Izby na Facebooku).
• Prowadzenie kalendarium wydarzeń związanych z Edukacją Pozaformalną.
• Pozyskiwanie informacji od członków Izby w regionach i promocja ich jako aktualności.
• Pisanie i wysyłanie notek do mediów i organizacji – także dzwonienie w sprawie ich publikacji.
• Działania na forach internetowych i komentowanie artykułów związanych z branżą w imieniu Izby.
• Śledzenie informacji prasowych i wypowiedzi o Izbie w Internecie – odpisywanie na nie.
• Współpraca z Grafikiem, osobami zajmującymi się marketingiem oraz agencją tworzącą stronę WWW.
Wymagania:
• lekkie pióro poparte przykładami (prosimy o linki do treści w internecie).
• wykształcenie wyższe licencjackie (możesz być w trakcie studiów II stopnia).
• dobra znajomość Internetu i obsługi komputera.
• samodzielność i doskonała organizacja pracy.
• optymizm, entuzjazm i inicjatywa.
• mile widziane doświadczenie w:
o branży szkoleniowej lub edukacyjnej.
o dziennikarstwie lub/i marketingu internetowym.
o czytaniu aktualności i śledzeniu trendów w języku angielskim.
Oferujemy:
• dużą elastyczność czasu, miejsca i formy zatrudnienia.
• rozliczanie za efekt lub/i za godziny pracy (zależnie od zadań – elastycznie).
• reprezentowanie prestiżowej organizacji, kontakt z liderami w branży oraz decydentami.

Forma kontaktu:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez portal wraz z linkami do przykładów swojej pracy.
Uprzedzamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o wyrozumiałość.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą organizacją firm szkoleniowych w Polsce, zrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
170PLN - 200PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia