Opis stanowiska pracy

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest dynamicznie rozwijającą się instytucją specjalizującą się w obrocie nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (rynek regulowany GPW i rynek New Connect) oraz OTC (waluty i towary). Posiadamy również sieć oddziałów w Europie: Czechy, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Niemcy, Rumunia.

W chwili obecnej do naszej siostrzanej spółki xStore poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w kanałach społecznościowych
  • tworzenie tekstów/haseł reklamowych
  • tworzenie angażujących postów oraz treści na portalach społecznościowych
  • tworzenie komunikacji stron typu landing pages, mailingów, bannerów
  • tworzenie i redagowanie treści na stronę internetową
  • przygotowywanie opisów produktów
  • przygotowywanie i nadzór nad kampaniami e-mail
  • rozwijanie i automatyzacja działań e-mail marketingowych dla produktów firmy
  • projektowanie makiet szablonów dla kampanii e-mail
  • stała optymalizacja kampanii za pomocą testów (kreacja, treść, grafika itp.)
  • analiza danych z kampanii i rekomendowanie zmian mających na celu wzrost konwersji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (dziennikarstwo, filologia, etc.)
  • 1-2 letnie doświadczenie w pracy kreatywnej (agencja reklamowa, dział marketingu, freelancing)
  • praktyczna i komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność tworzenia chwytliwych tekstów - warunek konieczny
  • znajomość rynku internetowego oraz trendów w e-mail marketingu
  • umiejętność analizowania kanałów social media i działań konkurencji
  • samodzielność w planowaniu, definiowaniu zadań i nadawaniu priorytetów
  • doświadczenie w tworzeniu landing page, sales letterów, artykułów sponsorowanych, mailingów
  • kreatywność

Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość zagadnień SEO
  • znajomość html5, css3
  • doświadczenie poparte portfolio,
  • doświadczenie w obszarze e-marketingu
  • dobra znajomość programów graficznych (pakiet Adobe, Corel Draw)

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w pracy
  • ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce