Content Designer / Projektant treści multimedialnych

New Amsterdam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kreujesz, edukujesz i redagujesz? Masz dość pracy w reklamie? Chcesz tworzyć naprawdę wielkie rzeczy: gry, aplikacje mobilne i edukacyjne do największych ekspozycji w kraju? Dołącz do naszego zespołu. Szukamy projektanta treści multimedialnych (content designer).

Nasza firma zajmuje się tworzeniem innowacyjnych ekspozycji dla czołowych polskich muzeów. Stworzyliśmy Podziemia Rynku w Krakowie, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu i kilkanaście innych wystaw. Teraz pracujemy nad Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Sterowanie łazikiem marsjańskim? Interaktywne aplikacje nie tylko na ekranie komputera? To dla nas żaden problem!

Jeżeli spełniasz poniższe wymagania – ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Wyślij nam swoje CV. Miejsce pracy w Warszawie (lub w Krakowie) w grupie 40 kreatywnych osób. Stwórzmy razem coś wielkiego!

Opis stanowiska w skrócie:

  • Tworzenie projektów i koncepcji stanowisk multimedialnych,
  • Udział w tworzeniu projektów ekspozycji,
  • Dobór treści i sposobu jej prezentacji zgodnie z wymaganiami grupy docelowej i walorów edukacyjnych,
  • Tworzenie opisów funkcjonalnych aplikacji i gier,
  • Tworzenie dokumentacji dla grafików i programistów do dalszej produkcji,
  • Wyszukiwanie i porządkowanie materiałów źródłowych,
  • Kontakt z klientem.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność, zdolności analitycznego myślenia,
  • Doświadczenie w produkcji gier komputerowych lub filmów/animacji lub multimedialnych aplikacji edukacyjnych,
  • Podstawowa umiejętność tworzenia opisów funkcjonalnych i dokumentacji projektowej dla programistów (UX/UI),
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Samodyscyplina i silna motywacja.
  • Mile widziana wiedza z zakresu metodyki nauczania.

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo