Content / Communication Manager (tłumacz, język angielski)

The Rectangles Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

The Rectangles, wrocławska agencja UX design, poszukuje kandydatów na stanowisko: Content / Communication Manager.

Jesteśmy niewielkim (tzw. boutique-sized), niezwykle zgranym i świadomym zespołem. Projekty, które realizujemy łączą w sobie wiele ciekawych i zwykle przyjemnych dla ambitnych i kreatywnych osób dziedzin: komunikacji, designu, user experience, psychologii, researchu, analityki danych, a także pracy z tekstem. Ogólnie, rozwiązujemy problemy poprzez projektowanie, ale i naukę. Regularną formą naszej działalności jest także obecność w publikacjach branżowych.

Sporo na nasz temat możesz dowiedzieć się jeśli poszukasz o nas informacji w internecie, poczytasz nasze artykuły, albo po prostu popytasz znajomych.

Nie pracujemy z każdym, a tych, dla których pracujemy, znamy często długo i osobiście. Nasi klienci to zwykle zagraniczne organizacje, które niezwykle cenią zaangażowanie i ambitne podejście do realizowanych dla nich projektów. Przez to praca z nimi jest nie tylko rozwijająca, ale zwyczajnie przyjemna i fajna. Jesteśmy twórcami autorskich rozwiązań i metodologii, a jedna z nich używana jest w takich organizacjach jak NASA, Microsoft, czy Blizzard. Jeśli chciałbyś być częścią takiej ekipy — czytaj dalej.

Szukamy osób, których pasją jest praca z językiem angielskim, które wesprą swoją wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem, a przede wszystkim talentem (ten postaramy się wspólnie maksymalnie rozwinąć), działalność firmy poprzez wsparcie kanałów komunikacji z naszymi klientami.

Do przykładowych zadań kandydata należeć będzie:

— bieżąca komunikacja (pisana / głosowa) z klientami lub użytkownikami,
— praca przy tłumaczeniach i redakcji naszych artykułów, treści stron i innych materiałów,
— pisanie artykułów o tematyce związanej z naszymi usługami (UX, research, design, analityka),
— pozyskiwanie informacji na potrzeby bieżących projektów (research, analiza rynku, użytkowników, potrzeb klienta),
— przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu,
— (co dotyczy wszystkich z nas) praca przy wewnętrznych, wspólnych projektach.

Nie wymagamy doświadczenia komercyjnego, wręcz, w tym wypadku pewną zaletą może być jego brak. Prace, czy przykłady szufladowe są dla nas tak samo, jeśli nie bardziej istotne niż te komercyjne. Cokolwiek, co pokaże Twoje umiejętności, czy pasje — będzie OK.

Dbamy o przyjazną i bardzo zgraną atmosferę, dlatego też poszukujemy osób, które potrafią i chcą zaangażować się w pełni w długofalową pracę zespołową.

Zwracamy uwagę na detale osobowościowe i poza umiejętnościami, talentem i ogromną motywacją do ciągłego rozwoju, jest to dla nas kluczowa rzecz. Wszystkiego innego, co będzie potrzebne do pracy, nauczysz się od nas i dowiesz się w praktyce. Dla nas nauka jest nieodzownym elementem pracy i stanowi jedną z rdzennych wartości zespołu. O pozostałych dowiesz się podczas rozmowy.

Oferujemy:
— bycie częścią nieprzeciętnego zespołu,
— stopniowe wdrożenie i ciagły mentoring,
— bezpieczne, przyjazne środowisko i miejsce pracy (centrum Wrocławia),
— pracę przy projektach, które mają sens i znaczenie dla innych,
— niezbędne narzędzia do pracy (licencje itd.),
— dostęp do wiedzy i doświadczenia zespołu,
— olbrzymi przyrost wiedzy i umiejętności,
— umowę o pracę itd.

Wymagania

— doskonała znajomość języka angielskiego,
— chęć ciągłego rozwoju osobistego i nauki także nowych rzeczy,
— bardzo dobra umiejętność organizacji swojego czasu,
— mile widziane wykształcenie filologiczne (filologia angielska).

Prezentacja firmy

The Rectangles to wrocławsko-gdańska agencja UX design, której założycie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca