Construction & Investment Director

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla międzynarodowej firmy działającej w obszarze nieruchomości komercyjnych szukamy osoby na stanowisko:

Construction & Investment DirectorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie działem Constructon & Investment spółki i odpowiedzialność za portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce (budynki biurowe i handlowe)
  • Nadzorowanie wszystkich etapów procesu przygotowania i realizacji inwestycji
  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi wraz z uzyskiwaniem decyzji o pozwoleniach na budowę oraz innych decyzji administracyjnych
  • Nadzór i monitorowanie pracy podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu CAPEX
  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjny
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów wyboru wykonawców, podwykonawców oraz projektantów

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym  prowadzeniu projektów inwestycyjnych, preferowane w sektorze budownictwa komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i oceny kluczowych ryzyk w projekcie
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolność oceny i optymalizacji proponowanych rozwiązań
  • Skuteczność w działaniu i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne z interesariuszami projektu
  • Doświadczenie w pracy pod presją czasu i prowadzeniu kilku projektów równocześnie
  • Nastawienie na terminowe realizowanie celów
  • Elastyczność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do siłowni firmowej
  • Elastyczną formę zatrudnienia UoP lub B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.