Configuration/Devops Engineer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest firma będąca liderem na rynku ubezpieczeń, jeden z głównych ubezpieczycieli na rynku polskim. Nasz Klient oferuje ubezpieczenia na życie, mienia oraz indywidualne usługi dostosowane do szerokiego grona swoich Klientów.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Configuration/Devops Engineer

Miejsce wykonywania usługi: Warszawa - Mokotów

Długość kontraktu: do końca roku 2019 z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwój istniejących narzędzi wsparcia procesów CI/CD
  • Automatyzacja procesów związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT
  • Analiza błędów i rozwiązywanie problemów funkcjonalnych oraz wydajnościowych
  • Budowanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • Wsparcie i udział w projektach rozwojowych

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku / lub około 2 lat doświadczenia w obszarze DevOps
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi CI/CD, takich jak: Jenkins 2 Pipelines, Bamboo, Bitbucket, Artifactory, Nexus
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration, Continuous Testing, Continuous Deployment od strony administracyjnej
  • Wiedzę z zakresu cyklu życia oprogramowania (Releases, Builds)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat i Weblogic oraz systemów Linux od strony administracyjnej (RedHat)
  • Umiejętność stosowania przynajmniej jednego z języków skryptowych: Bash/ Python/ Perl
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible) oraz baz danych Oracle od strony użytkownika, podstawy administracji

Technologie: CI/CD, Jenkins 2 Pipelines, Bamboo, Bitbucket, Artifactory, Nexus, Tomcat, Weblogic, Linux, Bash, Python, Perl, Ansible, Oracle

Oferujemy:

  • kontrakt B2B (via Devire)
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • kartę MultiSport
  • pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji

Devire Devire Devire Devire