Conduct Risk Expert

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej o zasięgu globalnym, w ramach rozwoju struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Conduct Risk ExpertMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w projektach wdrażania wymogów regulacyjnych w zakresie działalności inwestycyjnej (MiFiD, MiFiR, PRIIPs) oraz PSD II
  • Wprowadzanie wymogów ilościowych i jakościowych CRR/CRD IV;
  • Doradztwo w zakresie prawa bankowego, zaleceń i uchwał KNF oraz innych wymogów dla instytucji finansowych;
  • Działanie jako ekspert merytoryczny w wybranych obszarach;
  • Wsparcie w procesie sprzedaży;
  • Zarządzanie współpracownikami na projekcie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, bankowość, prawo);
  • Doświadczenie we wdrażaniu prawodawstwa unijnego i krajowego w instytucjach finansowych zdobyte po stronie banku, instytucji nadzorczej bądź firmy konsultingowej;
  • Znajomość branży finansowej i ogólnych zasad zarządzania ryzykiem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność;
  • Nastawienie na cel;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • Szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.