Compliance Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jesteś osobą biznesową, biegle posługującą się językiem angielskim? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu pod znanym , cenionym brandem? Posiadasz doświadczenie pracy w międzynarodowej organizacji w dziele audytu, compliance... APLIKUJ!

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - globalnej organizacji, będącej liderem w sprzedaży dóbr luksusowych - poszukujemy kandydata na stanowisko Compliance Specialist. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za szerokie spojrzenie na funkcjonujące w organizacji procesy i procedury, pod kątem zgodności z założonymi , oraz wyeliminowanie wszelkiego ryzyka min. podatkowego .

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i kontrola przestrzegania przepisów w regionach,
  • Kontrola procedur wymaganych przez zasady zgodności i zapewnienie ich wykonania,
  • Rejestrowanie i raportowanie zdarzeń z zakresu ryzyka operacyjnego,
  • Systematyczna analiza otoczenia prawnego, podatkowego,
  • Wyeliminowanie ryzyka podatkowego, zgodności naliczania opłat celnych,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa finansowego spółki przez realizacje wszystkich zasad zgodności,
  • Analiza i opiniowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa oraz ich wpływu na działalność organizacji,
  • Udział w zapewnieniu należytej opinii na temat nowych procedur / procesów, przy uwzględnieniu, etyki zawodowej, odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw,
  • Dbanie o zgodność z obowiązującymi przepisami prawa, integralności rynku, ochrony danych osobowych,
  • Identyfikacja i ocena ryzyka związanego z nieprzestrzeganiem prawa, regulacji wewnętrznych / zewnętrznych i norm postępowania przez podmiot,
  • Ścisła współpraca z biznesem, działem podatków, audytu wewnętrznego,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, prawo),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego specjalisty z obszaru Compliance,
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze audytu prawnego lub/i rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( C1-C2),
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie Word i PowerPoint),
  • Doświadczenie pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku ,

Oferujemy

  • Zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • Wymiar czasu pracy: pełen etat,
  • Opieka medyczna,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Międzynarodowe środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page