Compliance Officer (Specjalista)

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie Chief Compliance Officera w zadaniach z zakresu compliance
  • Promowanie kultury etycznej w Grupie Polpharma, wdrażanie, promocja i monitoring standardów etycznych
  • Zapewnianie zgodności działań Grupy Polpharma z prawem i z najlepszymi praktykami rynkowymi
  • Zapobieganie nieprawidłowościom i zachowaniom nieetycznym, budowa i udoskonalenie systemu ich wykrywania
  • Zarządzanie konfliktem interesów
  • Prowadzenie audytów compliance
  • Projektowanie i pomoc we wdrażaniu procedur ograniczających ryzyka

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze i / lub ekonomiczne
  • Od 3 do 6 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub analogicznej
  • Umiejętność sporządzania projektów procedur oraz wewnętrznych aktów prawnych
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień prawa farmaceutycznego
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętności analityczne i prowadzenia audytów w zakresie compliance
  • Umiejętności prowadzenia analizy ryzyka compliance
  • Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Certyfikaty z zakresu compliance lub audytu wewnętrznego (CIA, CFE)
  • Znajomość zagadnień rachunkowych

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego