Opis stanowiska pracy

Skończyłaś/skończyłeś właśnie studia i jesteś na początku swojej kariery? Chciałabyś/chciałbyś rozwinąć skrzydła w międzynarodowej firmie?
Praca w administracji w stałym kontakcie z ludźmi jest dla Ciebie najlepszą opcją?

Jeśli tak, powinnaś/powinieneś zaaplikować na stanowisko Compliance Assistant.

Stanowisko Compliance Assistant łączy w sobie elementy prawa i administracji, ale też stały kontakt z ludźmi.
Twoim zadaniem będzie przygotowywanie kontraktów z naszymi współpracownikami na podstawie określonych schematów i wzorów, aplikowanie o wizy, uzupełnianie dokumentów związanych z ubezpieczeniem.
Celem Twojej pracy będzie także nadzór nad porządkiem w dokumentacji, odpowiednie szeregowanie i systematyzowanie dokumentów, kontrola ważności kontraktów.
Compliance Assistant jest częścią Compliance Department, ściśle współpracującym z działami: Competence Center, Legal oraz Site Managementem.

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 42.

Co oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Początek kariery w atrakcyjnej i rozwojowej branży wiatrowej
• Fachowy zespół i przyjazną atmosferę
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
• Program opieki zdrowotnej dla pracowników
• Program sportowo-rekreacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij aplikację z numerem referencyjnym: CA/04/2017.

Wymagania

• Doświadczenie w administracji będzie mocnym atutem
• Bardzo duża dokładność i skrupulatność
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Studia w zakresie administracji / prawa będą dodatkowym atutem
• Zdolność łatwego przyswajania informacji

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa