Community Worker / Tonbridge / Kent / 8.10 GBP/h / kwiecień

Prowork.PL

Tonbridge / Hrabstwo Kent, zagranica

Opis stanowiska pracy

Świetna oferta pracy dla Opiekunów z prawem jazdy/ Domiciliary Care Assistants w Anglii od kwietnia 2017! Domy prywatne w Tonbridge oraz Tunbridge Wells / hrabstwo Kent poszukują opiekunów dla osób starszych.

Brytyjski pracodawca, klient Proworkpl, duża organizacja świadcząca usługi medyczne, zatrudni Opiekunów ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi. Praca jako opiekun osoby starszej – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie.
Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Opiekun osoby starszej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w zajęciach terapeutycznych). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Wymagania

doświadczenie w opiece nie jest wymagane (pracodawca zapewnia szkolenie)
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy (zapewniony samochód służbowy)
wymagane referencje z dwóch ostatnich miejsc pracy
polskie zaświadczenie o niekaralności
mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy
rozmowa kwalifikacyjna przez skype - praca od kwietnia 2017!

Warunki
Wynagrodzenie: 8.10- funtów godz. brutto, 8.50 funtów/ godz. po okresie próbnym
Zamieszkanie: zapewnione, koszt około 80-90 funtów tyg.
Etat 40 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto dostępne inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i tych przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim i rejestrację na naszej stronie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia