Opis stanowiska pracy

-współtworzenie strategii komunikacji i jej realizacja
-redagowanie i publikowanie informacji (z branży IT)
-kontakty z dziennikarzami, redaktorami portali, blogerami
-nawiązywanie nowych kontaktów z mediami
-negocjacja ofert reklamowych
-redagowanie informacji prasowych,

Wymagania

-dobra znajomość branży gier, gamingu – Warunek konieczny!
-komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
-“lekkie pióro” i świetna znajomość zasad pisowni języka polskiego,
-kontakty z mediami branżowymi (własna baza dziennikarzy, redaktorów będzie dodatkowym atutem)
-co najmniej bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
-podstawy obsługi CMS, podstawowa znajomość języka HTML
-odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,
-łatwość uczenia się i chęć rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja