Community manager - rynek włoski

Domodi Sp. z o.o.

Wrocław, 53-013, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W Domodi Sp. z o.o. tworzymy 2 serwisy, które zmieniają polski internet w zakresie mody i wyposażenia wnętrz - domodi.pl i homebook.pl. Domodi wystartowało także w Czechach: domodi.cz i Niemczech: domodi.de a w związku z planowanym wejściem na rynek włoski poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

W związku z planowanym wejściem na kolejny rynek – do Włoch - szukamy osoby, która podejmie się obsługi kanałów social media [głównie facebook] i pracy ze społecznością serwisu domodi.it.

Community manager odpowiedzialny będzie za publikowanie postów na włoskim fanpage, odpowiadanie na pytania społeczności i utrzymywanie z nią właściwych relacji, tłumaczenie prostych tekstów na serwisy społecznościowe i stronę domodi.it

Naszymi klientami są takie sklepy i marki jak Zalando, Monnari, Venezia, Deichmann i wiele innych – jeśli chcesz być częścią świata mody w internecie, wykorzystać znajomość języka włoskiego, a jednocześnie rozwijać się w social marketingu, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Jeśli biegle posługujesz się językiem włoskim i posiadasz zainteresowania związane z marketingiem, social media (mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu profili / fanpage / grup na facebooku) to być może właśnie Ciebie szukamy.

Jeśli nie boisz się używać języka włoskiego do rozmów z innymi ludźmi, interesujesz się social media i posiadasz motywację i pozytywne nastawienie – aplikuj, być może staniesz się częścią polskiego sukcesu na włoskim rynku :)

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- bardzo sympatyczne warunki pracy [w biurze mamy saunę, a od czasu do czasu w ogrodzie robimy grilla]

- możliwość rozwoju wraz z firmą [zaczynaliśmy od kilku osób w dwóch pokojach, teraz w firmie pracuje już trzydzieści osób]

Obowiązki:

- Obsługa kanałów social media dla domodi.it [facebook, pinterest itp.] – na podstawie przygotowanych materiałów, wrzucanie postów, odpowiadanie na komentarze

- Utrzymywanie relacji ze społecznością [prowadzenie konkursów, odpowiadanie na pytania]

- Proste tłumaczenia z polskiego na włoski na potrzeby social media i serwisu domodi.it

Wymagania

• biegła znajomość języka włoskiego [swobodna rozmowa w dowolnym temacie – uwaga, zweryfikuje to Włoch :)]
• chęć do pracy w social media, będzie świetnie jeśli poparta jakimkolwiek doświadczeniem
• zainteresowanie tematami związanymi z marketingiem, internetem
• zainteresowanie tematami związanymi z modą i stylem

Prezentacja firmy

Budujemy e-commercowy startup skupiony na modzie i produktach zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opieka medyczna po 6 miesiącach pracy [enelmed], sauna w biurze i grill w ogrodzie od czasu do czasu :)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce