Opis stanowiska pracy

  • Zamawianie komponentów metalowych tłoczonych, wycinanych, wyrobów stalowych, wytłoczek lub półwyrobów tłoczonych,
  • Analiza kosztów zapewnienie jakości, kosztu i dostawy,
  • Budowanie i skuteczne zarządzanie panelem międzynarodowych dostawców,
  • Tworzenie strategii zakupów z wyprzedzeniem 3-letnim,
  • Wsparcie w negocjacjach, rozpoznanie i wdrożenie planu awaryjnego w przypadku odchyleń jakości i wydajności dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: inżynier mechanik lub mgr inż. mechanik,
  • Minimum trzy lata doświadczenie w obszarze zakupów (branża wyrobów metalowych),
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Co oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Ciekawe wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Magneti Marelli, będąca częścią Fiat Chrysler... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria