Commercial Operations Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, oferującej dobra konsumenckie, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Commercial Operations Managera w obszarze wsparcia sprzedaży. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, raportując do Dyrektora Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, posiadająca w swoim portfolio dobra konsumenckie. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Commercial Operations Managera.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zintegrowane planowanie biznesowe,
  • Analiza danych i raportowanie wyników sprzedażowych,
  • Zarządzanie systemem do zarządzania sprzedażą,
  • Zapewnianie przepływu danych między klientami a organizacją,
  • Zarządzanie business intelligence, bazą danych i raportami,
  • Prowadzenie projektów w obszarze sales excellence i revenue management,
  • Zarządzanie zespołem obsługi klienta,
  • Odpowiedzialność za obszar treningów produktowych,
  • Zarządzanie zespołem managerów,

Profil kandydata

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wsparcia sprzedaży,
  • Wykształcenie ekonomiczne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 5 osób,
  • Doświadczenie w strategicznej współpracy z zarządem,
  • Proaktywność i nastawienie na doskonalenie obszaru pracy,
  • Otwartość na rozwój w kierunku innych obszarów biznesowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

Oferujemy

  • rozwój w międzynarodowej organizacji,
  • możliwości rozwoju w nowych obszarach,
  • przyjazna kultura organizacyjna,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page