Commercial Developper

Human & Hunter Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Będąc na tym stanowisku będziesz osobą odpowiedzialną za pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych, wobec których będziesz budował długoterminowe relacje. Będziesz osobą reprezentatywną firmy, jej biznesową wizytówką. Będziesz również odpowiedzialny za odpowiedni dobór i nawiązywanie współpracy z przewoźnikami dla obsługi naszych stałych kontraktów.

Jak widzisz, Twoja osoba będzie stanowić o firmie, jej jakości i pracy którą wykonują. Dlatego poszukujemy osób które są dokładne i systematyczne, oraz takich które same wyznaczają sobie wysokie cele i dążą do ich realizacji.

Podsumowując zadania:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych;
  • Dobór i nawiązywanie współpracy z przewoźnikami dla obsługi stałych kontraktów przedsiębiorstwa;
  • Budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Potrzebujemy osoby która posiada doświadczenie w zarządzaniu i efektywnym podtrzymywaniu relacji biznesowych;
  • Ważne jest dla nas, abyś był osobą posiadającą doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Ze względu na międzynarodowe środowisko w organizacji, potrzebujemy osoby, która zna język angielski w stopniu średniozaawansowanym;
  • Bardzo ważna na tym stanowisku jest umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Dodatkowo, poszukujemy osoby, która już zna specyfikę transportu na rynku europejskim.

Jeżeli na tą chwilę jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, zadania według Ciebie są interesujące, praca pozwoli Ci się rozwinąć to koniecznie sprawdź niżej, co jeszcze OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy takiej jak: samochód, telefon, laptop;
  • Możliwość pracy w stabilnie rozwijającej się organizacji międzynarodowej;
  • Możliwość ciągłego doskonalenia warsztatu językowego (angielski, hiszpański, rosyjski).

Bardzo prosimy o przesyłanie CV oraz listów motywacyjnych w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.