Coach - prowadzenie doradztwa zawodowego z osobami niepełnosprawnymi

Grupa MPD Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa MPD Sp. z o.o. poszukuje Coachów do prowadzenia doradztwa zawodowego dla osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:
- przejrzyste zasady wynagradzania
- stały rozwój

CV wraz z kopiami referencji, zaświadczeń itp. potwierdzających posiadane doświadczenie prosimy wysyłać na adres mailowy.

W CV prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa MPD Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie.

- Potwierdzone doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi o różnych
niepełnosprawnościach, (minimum 12 miesięcy)

- Potwierdzone doświadczenie we współpracy z szkołami/instytucjami szkolnictwa
wyższego i/lub organizacjami działającymi na terenie szkół/instytucji szkolnictwa
wyższego, których zadaniem jest wsparcie osób niepełnosprawnych (minimum
12 miesięczne)

- Gotowość do objęcia wsparciem równocześnie przynajmniej 3 osób

- świetna organizacja pracy własnej

- wysoka kultura osobista

Mile widziane doświadczenie powyżej 5 lat.

Prezentacja firmy

Grupa MPD opiera swoją działalność o synergię doświadczeń oraz wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia